Hledání ztraceného artefaktu

Trvání akce

08. říjen 2021 16:45 - 10. říjen 2021 12:45

Seznam věcí s sebou

2x respirátor, bezinfekčnost (potvrzení o očkování/negativním testu na COVID-19…), karimatku, spacák, polštářek, přezůvky, základní výzbroj (KPZ, uzlovačku, stezku, zápisník, tužku, šifrovací pomůcky, legitimaci), hrneček, baterka, hygienické potřeby (= ručník, kartáček na zuby, pasta), jídlo na páteční večeři a sobotní snídani (krabičku s buchtou => cca 2 porce na švédské stoly pro ostatní) a pití (2L láhev, na místě vodu doplníme), ešus a příbor, oddílové tričko, oblečení dle počasí (terénní), mikina, pláštěnka či pončo, kapesní nůž, 220 ,-Kč (přesně), šátek na hry, malý batůžek na sobotu, věci sbalené do krosny

Bližší popis akce

Sraz v oddílovém tričku je naplánován na nádraží v Kařeze v pátek v 16:45, ani o minutu déle, je to důležité! (lze také jet autobusem do Kařeza v 16:24) Vlakem dojedeme do Plzně, odkud se dopravíme na skautskou základnu v severní části Plzeňského kraje, kde se ubytujeme v klubovně tamějších skautů, spát se bude na zemi. V sobotu se vydáme na hlavní výpravu akce, proto menší batůžek s sebou. Po dlouhé době vyrážíme na akci, kde budeme přespávat v půjčené klubovně. Akce je vedena třemi frekventanty z čekatelského kurzu, jedná se o skauty z Písku, Prahy a z našeho oddílu, díky kterým zjistíme, jak to chodí v jiných oddílech a také se něco nového naučíme. Konec akce bude opět v Kařeze na nádraží. Výpravě zdar!