Vánoční středisková vycházka

Trvání akce

18. prosinec 2021 13:30 - 18. prosinec 2021 17:00

Seznam věcí s sebou

vhodné oblečení a dobrou obuv, batůžek, pláštěnku, pití (např. nerozbitnou termosku s teplým čajem), trochu vánočního cukroví na ochutnávku, zabalený a podepsaný vánoční dárek pro některého z bratrů v družině (pokud jsi ho ještě neodevzdal) a nějaké pamlsky pro zvířátka do lesa (jablka, mrkev, suchý chleba apod.)

Bližší popis akce

V sobotu odpoledne vyrazíme na krátkou vánoční střediskovou vycházku. Sraz bude v půl druhé u klubovny. Podle počasí zvolte vhodné oblečení a dobrou obuv do lesa. Pokud máš střediskový šátek, vezmi si ho na krk. Mimo jiné si předáme dárky v družinách, doneseme do lesa ke krmítku něco dobrého pro zvířátka a společně se naladíme na vánoční atmosféru třeba nějakou koledou a ochutnávkou cukroví. Zakončení proběhne zhruba v pět hodin opět u klubovny.