ZVaS - základní kolo v Radnicích

Trvání akce

30. duben 2022 08:00 - 30. duben 2022 17:00

Seznam věcí s sebou

kroj, základní výzbroj (zápisník, psací potřeby, KPZ, uzlovačku, šátek na hry, stezku a legitimaci), svačinu a pití na celý den, pláštěnku, oblečení dle počasí, pevné boty, 30Kč

Bližší popis akce

Každé dva roky se konají závody vlčat a světlušek. Letos vyrážíme za pohádkami Večerníčka soutěžit do Radnic. Sraz všech zavodníků je v 8:00 v Radnicích u Sokolovny. Je tedy potřeba zajistit si odvoz. Zakončení bude v 17:00 tamtéž. Ráno se sejdeme v krojích, které budeme potřebovat na slavnostní zahájení. S sebou mějte ale i sportovní oblečení do kterého se převléknete před samotným závodem. Akce je určena pro vlčata, která byla ve své družině nominována do soutěžního týmu. Tak pojďme reprezentovat náš 1. oddíl Sluneční záře.