ZVAS - krajské kolo v Dobřanech

Trvání akce

21. květen 2022 07:00 - 21. květen 2022 17:42

Seznam věcí s sebou

odolný hrneček (a láhev s pitím), KPZ, sportovní oblečení, oddílové tričko, pevná obuv, perfektní a kompletní kroj + černý střediskový šátek, pláštěnka nebo pončo, zápisník, psací potřeby, 100Kč; jedna lékárnička pro družinu + vlajka

Bližší popis akce

Vlčata družiny Havranů vyrážejí reprezentovat oddíl a celé zbirožské skautské středisko na Závod vlčat a světlušek v Dobřanech. Sraz je na nádraží v Kařeze, jedeme vlakem. Vyrážíme v krojích. Pro účastníky bude připravena k obědu bageta, pití na místě je zajištěno. Závod nese název O pohár starosty Smallfose Creeku. Přeneseme se tak na konec 19. století, do doby divokého západu. Soutěžit se tak bude i v různých disciplínách "osadníků". Očekáváme těžké soupeře (jakékoli opakování skautských znalostí neuškodí), především si však jedeme akci užít. Návrat bude opět vlakem do Kařeza v 17:42. Pokud bychom jej nestihli, přijedeme o hodinu později, tedy 18:42.