Středisková akce s Čertovkou a lilií

Trvání akce

24. září 2022 08:30 - 25. září 2022 12:00

Seznam věcí s sebou

krosna, malý batůžek, spacák, karimatka, polštářek, základní výzbroj (zápisník, propisku, KPZku, uzlovačku a šátek na hry), oblečení dle počasí (+ ponožky navíc), pevné boty, teplé oblečení na večer a na spaní, kroj, skautský opasek, střediskový šátek, zubní kartáček, pastu, ručník, podsedák, baterku, jídlo na celou dobu akce (oběd jen do ruky, večeři je možno vařit na vařiči), věci na vaření (vařič, ešus, lžíce), pití (alespoň 2 l), pláštěnku nebo pončo, hrneček, víčko od ešusu, přezůvky a sportovní obuv do haly

Bližší popis akce

Po několika letech vyráží celé středisko Čertovka Zbiroh na společnou akci. Sraz bude ráno u klubovny a to v krojích. Všechny věci mějte zabalené v krosně. Do krosny zabalte také malý batůžek nebo vak na záda do kterého dáte pití a svačinu až vyrazíme na Čertovku. Zde proběhne slavnostní umístění skautské lilie. Na akci bychom také rádi pokročili s novým střediskovým pokřikem, proto vyzýváme všechny, aby využili této jedinečné příležitosti a zkusili znění střediskového pokřiku vytvořit a donesli svůj návrh na akci. Spát budeme v tělocvičně v místní škole a večer posedíme u ohně. V průběhu akce nás čekají nějaké hry a večer si pořádně zazpíváme. V průběhu akce bude možné doplnit vodu, ale počítejte s tím, že na cestu je potřeba mít své zásoby. Všichni si nesou své věci na zádech, proto neberte žádné zbytečnosti. V případě deště je připravena mokrá varianta. Konec akce bude opět u klubovny.