Druhá výprava na chatu

Trvání akce

21. říjen 2022 17:00 - 23. říjen 2022 13:00

Seznam věcí s sebou

karimatku, spacák, polštářek, přezůvky, základní výzbroj (KPZ, uzlovačku, stezku, zápisník, tužku, šifrovací pomůcky, legitimaci), hrneček, baterka, čajová svíčka, hygienické potřeby (= ručník, kartáček na zuby, pasta), jídlo a pití, věci na vaření a pojídání – pokud budete vařit (jídlo, voda, ešus, lžíce, vařič, atd.), skautský kroj (kdo má), oddílové tričko, oblečení dle počasí (terénní), pláštěnka či pončo, PETlahev na pití, svačinu, kapesní nůž, 50,-Kč, šátek, podsedák do auta (kdo jej potřebuje), batoh (poveze se autem) a batůžek (na záda s pláštěnkou, baterkou a svačinou)

Bližší popis akce

Sraz i ukončení je u klubovny. Půjdeme asi 6 km v krojích. Velké batohy budou odvezeny z klubovny autem (a přivezeny v neděli zpět). Každý se musí vyznat kde má co zabaleno! Na cestu vezmeme pouze batůžek se svačinou, pitím, KPZ, pláštěnkou a baterkou. Bydlet budeme na chatě v Drahoňově Újezdu. Každý vaří/konzumuje sám z vlastních zásob. Na sobotní večeři je možno vařit jídlo, všechna ostatní jídla doporučujeme studená. Na chatě je k dispozici lednice, pitná voda, WC, elektřina, topení dřevem,... jsme však omezeni na max. 24 míst, je tedy nutné se včas přihlásit formou SMS (724 865 481) nebo emailem Dušanu Kuncovi – Duchovi, který rezervaci potvrdí (přednost dostanou řádně a dříve přihlášení). Prosím nezanedbejte to. Seznam účastníků bude vyvěšen na webu oddílu. Spí se na zemi na karimatce. Jedná se o tradiční akci od roku 1997, letos pro velký úspěch pořádaná již podruhé, zato však se zcela jiným obsahem. Přijď zkusit nové věci a podpořit svou družinu!