Hokejky v kařezském Magnamundu

Trvání akce

26. listopad 2022 08:35 - 27. listopad 2022 13:00

Seznam věcí s sebou

karimatka, spacák, polštářek, přezůvky, oblečení na spaní, náhradní ponožky, základní výzbroj (zápisník, propisku, KPZku, uzlovačku, stezku, šifrovací pomůcky a šátek na hry), oddílové tričko, pláštěnka, oblečení a obuv do tělocvičny (boty se světlou podrážkou), hokejka, hygiena (čištění zubů, ručník, hřeben), svítící baterka, nůž (zavírací), věci na vaření (vařič, ešus, lžíce), jídlo a pití (v sobotu oběd vařený, večeře pouze studená), hrneček, čajovou svíčku a 80 Kč

Bližší popis akce

Po dlouhé době se náš oddíl navrací ke dvěma velkým kláním, která v minulosti zažívaly téměř všechny generace našeho oddílu. Svedeme velký souboj dobra se zlem v doprovodu hrdiny Lone Wolfa při čtení gamebooku (fantasy knihy/hry, kde se všichni spolupodílíme na rozhodování, co náš hrdina udělá). Družiny se také utkají v hokejbalovém klání o putovní pohár. Sraz je tentokrát netradičně v Kařeze na vlakovém nádraží v oddílovém tričku. Odtud společně dojdeme do ZŠ Kařez, kde nalezneme útočiště. V průběhu akce budeme vyrábět vánoční dárky do domova pro seniory a pokud nám počasí bude přát, půjdeme i pouštět draky. Všichni se připravte na vaření oběda (nejlépe domluvit se ve dvojicích). Potřebovat budeš taky oblečení do tělocvičny, boty do haly (se světlou podrážkou) a hokejku (kdo jich má víc, vezměte prosím i nějakou na půjčení). Tak neseď doma a pojď zabojovat s hokejkou i v Magnamundu! Konec akce bude v neděli u Sokolovny v Kařeze.