Vánoční besídka v kině

Trvání akce

17. prosinec 2022 13:00 - 17. prosinec 2022 18:00

Seznam věcí s sebou

skautský kroj s černým střediskovým šátkem, ochutnávku vánočního cukroví, odolný hrneček na horký čaj, vyráběný vánoční dárek (pro některého z bratrů z družiny - pokud jsi jej ještě nedodal), potřeby na vystoupení družiny (pokud je máš mít)

Bližší popis akce

Kdo má kroj, platí pro něj sraz již ve 12:00 před Městským úřadem na náměstí ve Zbiroze (protože půjdeme rozdávat vánoční dárky a přáníčka seniorům). Všichni ostatní členové se sejdou ve 13:00 u zimního kina (je to od úřadu zhruba 100 metrů). Hosté jsou pak zváni až na 14:00. Besídka je vždy krásnou akcí, která nás naladí na blížící se Vánoce. Zazpíváme společně nějaké koledy, vystoupí družiny, zrekapitulujeme proběhlý rok a samozřejmě rozdáme dárky, které bude strážit vánoční stromek. Prosím, vyhraďte si na besídku potřebný čas, ukončení akce není dáno úplně přesně.