Aquapark, Anthropoid a noční Stínadla v Praze

Trvání akce

21. leden 2023 08:30 - 22. leden 2023 15:15

Seznam věcí s sebou

základní výzbroj (zápisník, propisku, KPZku, uzlovačku, stezku, šátek, šifrovací pomůcky a legitimaci) - průkazka s fotografií, razítkem a datem narození je klíčová pro veškeré slevy!, skautský kroj (vč. opasku), oddílové triko, skladný deštník/pláštěnka, jídlo (ideálně bez nutnosti přípravy, jednoduché instantní vaření možné pouze v sobotu večer, v tom případě ještě ešus a příbor) a alespoň 1L pití (bude možné doplnit/dokoupit), oblečení dle počasí, oblečení na spaní, náhradní ponožky, přezůvky, hygiena (čištění zubů, ručník, hřeben), spacák, polštářek, batoh (v něm věci), svítící baterka, hodinky, nůž (zavírací), peníze: 650 Kč (70 Kč ubytování, 450 Kč vstupné, 130 Kč cestovné a rezerva), plavky do aquaparku (nejlépe přilnavé), ručník, mýdlo, igelitka na mokré věci a menší batůžek (takový do kterého se vejde: pití, svačina, peněženka, deštník a věci do aquaparku)

Bližší popis akce

Sraz i zakončení akce je na vlakové zastávce v Kařeze. Jedeme v krojích (pokud ho máte), ostatní v oddílovém tričku. Nadcházející akce oddílu nás přenese do hlavního města Prahy. Takřka v centru, kousek od nádraží, budeme ubytováni v klubovně vodních skautů. Klubovna je dobře vybavená, spí se na matracích ve spacácích. Vydáme se po stopách operace Anthropoid do kostela sv. Cyrila a Metoděje. Na 3 hodiny se ponoříme do vodního světa v největším aquaparku v ČR. Večer budeme prohledávat tajuplné uličky Stínadel. Druhý den ještě okoukneme všemožné poklady v Národním muzeu. Jídlo doporučujeme určené k přímému pojídání bez vaření. V sobotu k večeři bude možné dát si nějaké instantní jídlo zalévací horkou vodou. Účast na akci je potřeba potvrdit pomoci SMS vedoucímu oddílu v pátek 20.1. do 20:00. Abychom zajistili co nejnižší cenu, bude oddíl část nákladů dotovat a pro zisk slev je potřeba zakoupit vstupenky dopředu. Akce bude mít neopakovatelnou atmosféru historických uliček, vodního světa i národních pokladů, tak neváhej a pojeď s námi ;)