Zimní výprava na Radyni

Trvání akce

11. únor 2023 09:00 - 11. únor 2023 17:45

Seznam věcí s sebou

základní výzbroj (tužka, zápisník, uzlovačka, stezka, KPZ, šifrovací pomůcky, legitimace, šátek na hry), pití na celý den (1,5l), vhodný je třeba čaj v nerozbitné termosce, svačina, potřeby na vaření (vařič, ešus, příbor, voda na vaření apod.), kapesní nůž, kroj, teplé oblečení dle počasí, pevná obuv, pláštěnka či pončo, podsedák, 150 Kč + kapesné

Bližší popis akce

V měsíci únoru nás čeká pořádná zimní výprava. Vydáme se za výhledy zimní krajinou Starého Plzence. Sraz je v 9:00 v Kařeze na nádraží a to v krojích. Během dne nás čeká asi 7 km krásnou krajinou v okolí hradu Radyně. Všichni se připravte na soutěž ve vaření (ideálně ve dvojicích). Hodnotit se bude nejen výsledný pokrm, ale i náročnost jeho přípravy. Celý den budeme venku, tak nepodceňte počasí a zvolte vhodné oblečení i boty. Příjemný může být i čaj v nerozbitné termosce. Cestou bude možné zakoupit si v podhradí i nějaké suvenýry. Návrat je plánován v 17:45 opět na nádraží v Kařeze. Pokud by došlo z nějakého důvodu ke zpoždění, vrátili bychom se o hodinu později a dáme pomocí SMS včas vědět. V případě velké nepřízně počasí, je připraven alternativní program v klubovně, tak neváhej a určitě vyraz s námi.