Po stopách nového údolí, výprava Havranů

Trvání akce

31. březen 2023 17:30 - 01. duben 2023 15:00

Seznam věcí s sebou

pláštěnka, svačina, dostatek pití (optimálně 1,5l), kapesní nůž, základní výzbroj, šátek, jídlo na sobotní snídani a oběd, spacák, karimatka, pyžamo, drobné pochutiny k filmu, možný také popcorn, 50Kč, legitimace

Bližší popis akce

Čeká nás nadupaná družinová výprava při které zažijeme spoustu srandy, pustíme si večerní film, sníme popcorn a na další den se vydáme po stopách možné nové tajné destinace, o které bude vědět jen ten, co se akce zúčastní! Prostě bomba. Už se na tuto akci jako vedení celé družiny velmi těšíme a doufáme, že dorazíte, Havrani, protože tohle bude skvělá akce, která je možná 1x za několik let. Sraz i ukončení akce je v klubovně.