Družinová výprava Sokolů

Trvání akce

14. duben 2023 18:00 - 15. duben 2023 16:00

Seznam věcí s sebou

KPZ, uzlovačku, legitimaci, pití (alespoň 1,5 litru), jídlo (možnost vařit páteční večeři, pouze zalévací), ešus + příbor (pouze kdo vaří), pláštěnku či pončo, terénní obuv, oblečení dle počasí, 50 kč (na dopravu a popcorn), karimatka, spacák, polštářek, přezůvky, hygiena (kartáček, pasta na zuby)

Bližší popis akce

Po dlouhé nás pouze jako družinu čeká společná výprava. Před zahájením akce se ještě zúčastníme oddílové schůzky, avšak již na ni si vezměte veškeré vybavení. Čeká nás filmové promítání s popcornem a přespání v horní klubovně. V Sobotu ráno vyrazíme autobusem obce Podmokly, odkud se vydáme objevit nové družinové místo, půjdeme okolo Jankovského mlýna a Jablečna. Konec akce je plánován na 16.00 opět u klubovny, kdy pouze vyzvedneme věci, které na výpravu neponeseme. Jedinečná výprava plná objevování a zážitků, takže valíme!