Plovba v čilindrech po Kařezských rybnících

Trvání akce

24. červen 2023 00:00 - 24. červen 2023 00:00

Seznam věcí s sebou

obuv vhodná i do vody (sandále, crocsy apod.), oblečení, kterému nevadí trocha vody, pláštěnka či pončo, část základní výzbroje v igelitovém sáčku odolnému proti vodě (=KPZ, uzlovačku, zápisník, tužku), pití alespoň 2 L, svačinu, kšiltovku nebo jinou vodáckou hučku, oddílové tričko (na sebe), plavky, ručník, doma namazat opalovacím krémem, pro neplavce vhodná vesta/rukávky

Bližší popis akce

Sraz: Sokoli - sobota, 8:00 v Kařeze u Sokolovny; Ukončení: 12:00 opět u Sokolovny

Sraz: Havrani - sobota, 12:30 v Kařeze u Sokolovny; Ukončení: 16:30 opět u Sokolovny

Vydejme se společně ve střediskových člunech prozkoumat neprobádané vody soustavy Kařezských rybníků. Poplujme společně objevovat vzácné druhy rostlin i ptáků či obojživelníků. Všichni se pokusíme naučit směřovat naše plavidla, kam chceme, zahrajeme si trosečnickou hříčku a za dobrého počasí se i vykoupeme. I slabší plavci akci zvládnou bez problémů, neplavci budou přijati pouze v záchranné nafukovací vestě, případně s rukávky. Protože máme omezený počet člunů, každá družina má rezervovanou plavbu v jiný čas. Ahooooj! (V případě deště se akce nekoná a sejdeme se v klubovně se stezkami, odborkami a deskovými hrami – jako oddíl, nikoli po družinách, tedy v čase 8:00-16:30.)