Zbirožský puchýř již po XII.

Trvání akce

09. září 2023 08:00 - 09. září 2023 17:00

Seznam věcí s sebou

vhodnou obuv a oblečení dle počasí, pokrývku hlavy, oddílové tričko a střediskový šátek (na sebe), dostatek pití (2L), jídlo na celý den (oběd je možné vařit, ideálně ve dvojicích), pláštěnku, šátek na hry, uzlovačku, KPZ, zavírací nůž, 40 Kč, zápisník

Bližší popis akce

Po opravdu dlouhé době se letos vydáme na již dvanáctý ročník pochodu "Zbirožský puchýř". Sraz bude v 8:00 u klubovny a to v oddílových tričkách se střediskovým šátkem na krku. Čekat nás bude delší z variant, tedy cca 17 km, takže nic co bychom v poklidu nezvládli. S ohledem na počasí volte vhodnou terénní obuv i oblečení. S sebou stačí minimum vybavení. Důležitý bude dostatek pití (2L). Oběd je možné vařit, ideálně ve dvojici, jako jeden z úkolů do dvojodborky. Konec akce bude v 17:00 u městského muzea.