Výlet do ZOO Plzeň s laser game

Trvání akce

23. březen 2024 08:15 - 23. březen 2024 17:30

Seznam věcí s sebou

základní výzbroj (legitimace, nebo jiný průkaz), pití (1,5L), jídlo (pouze studené), sportovní obuv a oblečení na laser game (tenisky, kraťasy, tričko), 400Kč na vstupné a dopravu + nějaké kapesné, oddílové tričko a skautský šátek na krku (= žlutý nebo hnědý), potvrzení pro vstup na lasergame

Bližší popis akce

V měsíci březnu vyrazíme na výlet do Plzně. Ráno se v 8:15 sejdeme ve Zbiroze U Váhy a to v oddílových tričkách se skautským šátkem na krku. Náš první cíl bude ZOO v Plzni, kde budou k vidění medvědi, lvi, lemuři nebo třeba krokodýli. V ZOO si dáme i oběd, volte něco studeného do ruky. Odpoledne se přesuneme na druhý konec Plzně, kde sehrajeme laserovou bitvu v místní aréně. Proto s sebou vezmi i něco na převlečení a boty na běhání. Pro vstup je nutné odevzdat vyplněný souhlas rodičů, tak na něj nezapomeň. Čeká nás den plný zábavy ve městě, tak nebuď doma za pecí a vyraž s námi. Konec akce bude v 17:30 opět U Váhy ve Zbiroze.