Trvání akce

23. prosinec 2009 16:00 - 23. prosinec 2009 18:00

Seznam věcí s sebou

zabalený dárek s jmenovkou pro bratra, jemuž vyrábíte(!); vánoční pečivo; v kroji

Bližší popis akce

!!!POZOR: Změněn den besídky (kvůli rezervované klubovně ochránci přírody)!!! Vánoční besídka je tradiční počin, kdy se schází celé středisko Čertovka Zbiroh. Letos, protože je hodně nováčků, bude klubovna asi praskat ve švech :) Nejdůležitější je doručit dárek (i když se nemůžete dostavit), protože pro vás jej taky někdo bude mít připravený. Pokude nemáte kroj, nevadí, postačí slušné oblečení. Když se povede secvičit nějaký program, tak vezměte také potřebné rekvizity. Programem besídky bude zpívání koled, připravené scénky či hry a na závěr zapálení svíček na vánočím stromku a rozdání dárků...