Výprava za rozhledy po Rokycansku

Trvání akce

24. květen 2014 08:15 - 24. květen 2014 16:00

Seznam věcí s sebou

skautský kroj, základní výzbroj (tužka, zápisník, uzlovačka, stezka, legitimace, KPZ, šifrovací pomůcky), jídlo - větší svačinu (tentokrát vařit nebudeme, takže vezměte jen studený oběd), pití, oblečení dle počasí, pláštěnka či pončo, nepromokavá obuv, šátek na hlavu, tričko, 150 Kč v drobných (na vlak a případný vstup do muzea), kapesní nůž, dle možností busola a mapa Rokycanska či malý dalekohled

Bližší popis akce

Sraz i ukončení ve Zbiroze U Váhy. Pokud nestihneme vlak, tak půjdeme od druhého vlaku pěšky a dorazíme do Zbiroha přibližně v 18:00, nebo autobusem v 18:59, kdyby pršelo. Cíl cesty: vrch Kotel u Rokycan (575 m. n. m.) s novou rozhlednou, kde z výšky 28 metrů spatříme Šumavu, Brdy i hrad Radyni. Pokud možnosti dovolí (nebo bude pršet), navštívíme i muzeum. Do Rokycan a zpět jedeme vlakem.

Pouze pro skauty (12 let a výše): Sejdeme se v klubovně již v pátek 23.5.2014 v 18:00 s věcmi na přespání, veškerým vybavením na sobotní výpravu a všemožnými deskovými a jinými společenskými hrami.